Deze BMW M4 bij Belgische overheid is foutste ooit, als je inzoomt
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F09%2Fleon-seibert-1RiyAwNIiew-unsplash.jpg)
De Nederlandse overheid verkoopt tal van auto’s, maar ook de Belgische overheid verkoopt een deel van hun voertuigen die onder andere door inbeslagname eigendom zijn geworden van de staat. De Federale Overheidsdienst Financiën biedt ditmaal een wel heel foute auto aan: een BMW M4.
De verkoop van de voertuigen gaat bij de Belgische overheid net iets anders dan in Nederland. Zo is op de site het hoogste bod en de resterende tijd te zien. De bijkomende kosten bedragen 20 procent.
Wat is er fout aan deze BMW M4?
Maar wat is er dan zo fout aan deze BMW M4 die bij de Belgische overheid te koop staat? Daarvoor moet je even inzoomen, want in eerste instantie lijkt het een gewone zwarte M4 die alleen de kenner op zou vallen.
Als je goed kijkt, zie je dat er een wrap is aangebracht waardoor het lijkt alsof de auto van leer is.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F09%2F20230710_140547.jpg)
Hoewel de BMW M4 bij de Belgische overheid misschien een smakeloze wrap heeft, is de kilometerstand wel laag. Er staan slechts 14.638 kilometers op de teller.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F09%2F20230710_140722.jpg)
De auto komt uit 2015 en heeft een interieur dat er nog netjes uitziet. Aan de hoeveelheid stof is te zien dat de auto lang heeft stilgestaan, maar er is ongetwijfeld wat moois van deze occasion te maken.
Ook een M6 bij de Belgische overheid
Er wordt overigens ook nog een BMW M6 aangeboden bij de Belgische overheid. De occasion heeft met meer dan 210.000 kilometer op de teller wel veel meer ervaring dan de M4. De M6 is dan ook 10 jaar ouder.
Klik hier om naar de advertentie van de BMW M4 te gaan.
Klik hier om naar de advertentie van de BMW M6 te gaan.
Deze droomauto wordt wel werkelijkheid | Beursverslag IAA München Deel 2
Lees ook:
Ook interessant
-
Met deze open occasion voel je je net Pierce Brosnan
-
Conclusie na 16.500 km: de BMW i5 is een goede EV én 5-serie
-
BMW M5-kopers zijn stiekem allemaal brave huisvaders (of moeders)
-
Elektrische auto stil? Deze nieuwe BMW maakt superveel herrie
-
Zoveel geld verwacht BMW te verliezen door alle importheffingen
-
BMW zet archief online! Nu komen we helemaal niet meer aan werken toe
-
Al voor 9.000 euro rijd je deze echt sportieve BMW als occasion
-
Dit prototype van de nieuwe BMW M3 heeft 18.000 Nm koppel!
-
50.000 euro voor twee letters: dit is de BMW M3 CS Touring
-
Deze grote premium-SUV’s met V8 zijn als occasion best betaalbaar
-
BMW E15? Deze creatie wil je hebben in je mancave
-
Deze vijf klassiekers worden wegenbelastingvrij in 2025