Dit is de vernieuwde Suzuki Vitara
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsuzuki-vitara-update-2018-002.jpg)
Suzuki presenteert op de Autosalon van Parijs (4-14 oktober 2018) de vernieuwde Suzuki Vitara. Zowel vanbinnen als vanbuiten zijn er zaken gewijzigd.
Verticale spijlen
Een opfrisbeurt komt vaak op hetzelfde neer: een andere vóór- en achterbumper, nieuwe lichtunits en een frisse set wielen. Het zal geen verrassing: die zaken zijn ook van toepassing op deze vernieuwde Suzuki Vitara. Het grootste verschil op designgebied is de grille met zes verchroomde verticale spijlen. De uitgaande Vitara heeft liggende spijlen. Dankzij de nieuwe grille sluit de vernieuwde Suzuki Vitara beter aan op het design van de grotere S-Cross.
Kleurendisplay
Ook in het interieur van de B-segment crossover zijn er zaken gewijzigd. Zo bevindt zich tussen de snelheidsmeter en toerenteller van het instrumentarium een nieuw informatiekleurendisplay in kleur. Ook een panoramadak behoort voortaan tot de mogelijkheden bij de Vitara.
Benzinemotoren
Dieselen is niet meer mogelijk bij Suzuki. De Vitara is er om die reden alleen nog met benzinemotoren, waaronder de 1,4-liter viercilinder Boosterjet-benzinemotor met 140 pk. Meer details over de motoren en uitrusting maakt Suzuki later bekend. Naar verwachting staat de nieuwe Vitara vanaf eind oktober 2018 bij de Suzuki-dealers.
Lees ook:
Ook interessant
-
Lezerspost: ‘ik lees vanwege autoliefde, niet voor politieke mening’
-
Let op! Kans dat jij nu een aanrijding krijgt, is om deze reden groter
-
Deze kleine Duitse occasion is goedkoop om dagelijks te rijden
-
Volkswagen? Nee, bedankt! Urkers zijn stapelgek op dít automerk
-
Zeekr wordt alweer afgetroefd: Huawei heeft nóg snellere snellader
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had