Stijn Kuster
Stijn Kuster Occasions 17 mrt 2025
Leestijd: 1 minuut

Is dit de allerlelijkste BMW van Nederland?

Scrollend door de verkooplijsten van verkoopsites als Gaspedaal.nl kom je soms bijzondere occasions tegen. Ditmaal misschien wel de lelijkste BMW van Nederland.

Een auto lelijk noemen is natuurlijk volledig subjectief, maar ook de verkoper geeft aan dat zijn bodykit niet netjes is geïnstalleerd. Sowieso is de opsmuk nogal smaakgevoelig.

Allerlelijkste BMW van Nederland

De koplampen, het bumperwerk, de motorkap met twee luchthappers, de sideskirts, de spiegels en de spoiler, er is extreem veel aan gedaan om deze BMW op te laten vallen. Ook is de auto verlaagd.

Onderhuids is het gewoon een BMW 318 E36 en beschikt hij over de 1,9-liter viercilinder die goed is voor 140 pk. De krachtbron is gekoppeld aan een handgeschakelde vijfbak.

premiumDuurtest Fiat 600: deze opties zijn er

De verkoper vraagt 4.000 euro voor de BMW en zegt veel positieve reactie op de auto te krijgen. Wie geeft deze E36 een waardig tweede leven?

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Het interessantste autonieuws rechtstreeks in je inbox

Meld je aan voor de Autovisie nieuwsbrief, dan praten wij je ieder weekend bij over het interessantste autonieuws.