Jaguar XF Sportbrake weer dichterbij
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F04%2FJaguar-XF-Sportbrake-1-Autovisie.nl_.jpg)
Hij zou in Genève staan, maar beleeft zijn debuut nu pas deze zomer. Toch is er nu alweer iets meer beeld van de Jaguar XF Sportbrake, de stationvariant van de XF.
Zomer
Het werk is gedaan, al een tijdje zelfs. Toch is de tijd volgens Jaguar nog altijd niet rijp om de XF Sportbrake te presenteren. Pas in de zomer wordt de nieuwe stationwagon van de Britten onthuld, een auto die net als de vorige versie alleen voor Europa bedoeld is. Toch leveren stationwagens ook bij ons fors in. De markt verschuift meer en meer naar SUV’s. Lange tijd werd daarom ook gedacht dat de XF Sportbrake geen opvolger zou krijgen, totdat de auto niet alleen werd gespot, maar ook officieel aangekondigd werd.
LEES OOK: JAGUAR XF SPORTBRAKE IS BIJNA PRODUCTIERIJP
Panoramadak
Nu zien we de XF Sportbrake van de bovenkant. Opvallend is dat hij een vast glazen panoramadak heeft. De vorige Jaguar XF Sportbrake had een normaal schuifdak en veel van zijn Duitse concurrenten hebben een panoramisch schuif-/kanteldak. Toch is het best mogelijk dat hij uiteindelijk met drie verschillende daken op de markt komt. In tegenstelling tot zijn voorganger zal hij ook gewoon geleverd gaan worden met verschillende benzinemotoren. Toen de vorige XF Sportbrake op de markt kwam, was hij er in het begin alleen met diesels. Later kwam daar de 550 pk sterke XF-RS bij.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2Fxf_sportbrake_camo.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Lezerspost: ‘ik lees vanwege autoliefde, niet voor politieke mening’
-
Let op! Kans dat jij nu een aanrijding krijgt, is om deze reden groter
-
Deze kleine Duitse occasion is goedkoop om dagelijks te rijden
-
Volkswagen? Nee, bedankt! Urkers zijn stapelgek op dít automerk
-
Zeekr wordt alweer afgetroefd: Huawei heeft nóg snellere snellader
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had