Kia Proceed Concept is snaarstrakke station
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FKia-Proceed-Concept-001.jpg)
Over de neus van deze Kia Proceed Concept twijfelen we een beetje, maar vanaf de zij- en achterkant oogt het studiemodel toch wel erg fraai. Maximale punten voor Kia, wat dat betreft.
Het Koreaanse merk houdt nog steeds vol dat de Proceed Concept een soort verlengde hot hatchback is, maar wij zien er toch echt een stationwagen in. Een soort Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, zouden we daaraan willen toevoegen.
Voorproefje Kia Cee’d
Dit is naar verluidt een voorproefje van de nieuwe Kia Cee’d zijn. Laten we wat dat betreft hopen dat Kia dezelfde richting blijft volgen die het merk met de Stinger is ingeslagen. Deze Proceed Concept is uitermate ‘easy on the eyes’. Misschien is de nieuwe Cee’d dat ook.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FKia-Proceed-Concept-002.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FKia-Proceed-Concept-003.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FKia-Proceed-Concept-002.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FKia-Proceed-Concept-003.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Lezerspost: ‘ik lees vanwege autoliefde, niet voor politieke mening’
-
Let op! Kans dat jij nu een aanrijding krijgt, is om deze reden groter
-
Deze kleine Duitse occasion is goedkoop om dagelijks te rijden
-
Volkswagen? Nee, bedankt! Urkers zijn stapelgek op dít automerk
-
Zeekr wordt alweer afgetroefd: Huawei heeft nóg snellere snellader
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had