Lego Caterham Seven 620R officieel gelanceerd
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FLego-Caterham-Seven-620R-1-Autovisie.nl_.jpg)
Veel exemplaren van de Caterham Seven begonnen hun leven als bouwpakket. Het is dan ook heel toepasselijk dat Lego nu met een bouwpakket van de lichtgewicht sportwagen komt.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FLego-Caterham-Seven-620R-1-Autovisie.nl_.jpg)
Tienduizend stemmen
Het project begon twee jaar geleden toen Caterhamfan Carl Greatrix zijn creatie indiende bij Lego Ideas. Vervolgens konden bezoekers van de site erop stemmen en al snel waren 10.000 stemmen gehaald. Zoveel zijn er nodig voor een project om door Lego beoordeeld te worden. In maart van dit jaar kreeg Greatnix het goede nieuws dat zijn project ook echt als set in de winkel zou komen te liggen.
773 stukjes
Zoveel werk als een echte Caterham Seven bouwen is het niet, maar met 773 stukjes ben je nog altijd een flinke tijd zoet. Als hij klaar is, meet het model ruim 28 centimeter in lengte en 10 centimeter in de hoogte. De motorkap kan geopend worden en ook krijg je er krikken bij, zodat je hem ook neer kunt zetten en beter wielen kunt wisselen.
Modellen
Lego heeft de afgelopen jaren meerdere modellen van auto’s uitgebracht, waaronder de Volkswagen Kever, de Ferrari F40, de Mini Cooper en de Volkswagen T1 en ook een heel extreme set van de Porsche 911 GT3 RS. De Caterham komt daar per 1 oktober bij.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FLego-Caterham-Seven-620R-2-Autovisie.nl_.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had
-
Hyundai wordt The Ocean CleanUp voor op straat… of toch niet?
-
Trump pakt ook eigen volk: zoveel duurder worden auto’s in de VS
-
Europese grootmachten willen Trump keihard terugpakken
-
Trump komt met megaheffing voor alle niet-Amerikaanse auto’s
-
Canada wantrouwt Elon Musk en weigert miljoenenbetaling Tesla