‘Mercedes-Maybach S-Klasse ook als landaulet’
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F06%2FMaybach-62-Landaulet.jpg)
Mercedes-Benz laat er nog niets over los, maar volgens Autogespot.nl komt de fabrikant binnenkort met een open variant van de S-Klasse Maybach. Het gaat niet om een aangepaste S-Klasse Cabriolet, maar om een open variant van de vierdeurs sedan.
De Mercedes-Maybach S-Klasse wordt een landaulet, waarbij alleen het achterste dakdeel geopend kan worden. De voorste inzittenden zitten onveranderd onder het stalen dak. De kap sluit vervolgens in het midden van het dak aan. In geopende stand ligt de geopende kap achter de tweede zitrij. Eenzelfde constructie paste Mercedes in het verleden ook op de Maybach 62 toe.
Parijs
Volgens Autogespot zal Mercedes de landaulet op de Autosalon van Parijs presenteren, die in oktober wordt gehouden. Naar verluidt bouwt Mercedes slechts 300 exemplaren voor de hele wereld. Voor de productie zou het bedrijf een beroep doen op Brabus, dat voor het merk met de ster al de S600 Pullman vervaardigd.