Prijzige binnenkomer: DS 7 Crossback La Premiere
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2Fds7crossback_teinte_01_vignette.45851.jpg)
Voor wie alle vertrouwen heeft in de kwaliteiten van DS’ eerste SUV en het maken van een proefrit of eerste zittest totaal niet belangrijk is, opent DS volgende maand de digitale reserveringsboeken voor de 7 Crossback. De SUV is per direct via internet te bestellen. Het gaat overigens wel om een gelimiteerde en prijzige uitvoering.
De marktintroductie van de DS 7 Crossback laat nog tot begin 2018 op zich wachten, maar voor wie niet kan wachten is er nu al een website in de lucht, waarop de vijfpersoons SUV besteld kan worden. Invloed op de daadwerkelijke levering heeft het voorintekenen wel degelijk, want DS bouwt de eerste lichting alleen als La Première. De reguliere types komen pas in een later stadium beschikbaar.
Twee motorversies
De La Première is er in twee motoriseringen, het benzineblok 1.6 THP met turbo en 225 pk en de dieselversie 2.0 BlueHDi met 180 pk en fonkelnieuwe achttrapsautomaat. Ongeacht de gekozen aandrijflijn beschikt de La Première over een extra rijke aankleding. Op de website kan de koets van de SUV ingekleurd worden in Gris Artense, Blanc Nacré of Noir Perla Nera (respectievelijk grijs, wit, zwart), terwijl de badges op de carrosserie zijn uitgevoerd in Art Rubis dat ook voor de de Nappa lederen bekleding wordt gebruikt.
Prijzig
Dat exclusiviteit wat kost, mag duidelijk zijn wanneer je de prijzen hoort. De DS 7 Crossback La Première kost met dieselmotor € 61.600,-. De benzineversie is er vanaf € 63.100,-.Voor wie alle vertrouwen heeft in de kwaliteiten van DS’ eerste SUV en een proefrit of eerste zittest totaal niet belangrijk zijn, opent DS de digitale reserveringsboeken voor de 7 Crossback. De SUV is per direct via internet te bestellen. Het gaat overigens wel om een gelimiteerde en prijzige uitvoering.
Lees ook:
Ook interessant
-
Lezerspost: ‘ik lees vanwege autoliefde, niet voor politieke mening’
-
Let op! Kans dat jij nu een aanrijding krijgt, is om deze reden groter
-
Deze kleine Duitse occasion is goedkoop om dagelijks te rijden
-
Volkswagen? Nee, bedankt! Urkers zijn stapelgek op dít automerk
-
Zeekr wordt alweer afgetroefd: Huawei heeft nóg snellere snellader
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had