Sneak preview Autovisie Magazine editie 10
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F05%2FSP-template-AV10-edit.jpg)
Hij ligt donderdagochtend weer in de rekken, een nagelnieuw nummer van Autovisie Magazine. De tweewekelijkse versnapering voor liefhebbers van alles met vier wielen is gevuld met teveel om op te noemen. Daarom hieronder drie monstertjes om alvast van te proeven.
Het nieuwe warme broodje?
Zo eens in de zes jaar is het tijd voor een verse Astra. We zetten onze tanden in Opels succesnummer, maar moesten even doorbijten omdat hij nog in de camouflageverpakking zet.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F05%2F2.jpg)
Addergebroed
Beter goed gejat dan slecht verzonnen, moet Jack Griffith in 1964 hebben gedacht. Als hij zich maar spiegelde aan Carroll Shelby’s Cobra, dan had hij geheid een prijswinnaar beet. Toch?
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F05%2F1.jpg)
Operatie Desert Storm
Rallyraid is met afstand de zwaarste vorm van auto- en motorsport ter wereld. Dat ondervonden we aan den lijve in de woestijn van Dubai, waar we plaatsnamen op de beide stoelen in de cockpit van een Mini.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F05%2F3.jpg)
De laatste editie van Autovisie Magazine is nu te downloaden via de Autovisie magazine app (gratis voor abonnees) of te lezen via Blendle (klik om complete editie te openen).