Nieuwe Suzuki Ignis: Nu met het stuur… links!
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FSuzuki-Ignis-2017-01.jpg)
Op de autoshow van Parijs kunnen we de Europese versie van de Ignis bewonderen, meldt Suzuki. Waarin ‘Europese versie van de Ignis’ dan newspeak is voor ‘een auto die we al lang en breed hebben gezien’.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FSuzuki-Ignis-2017-02.jpg)
Want inderdaad, de nieuwe Suzuki Ignis is al sinds het begin van dit jaar op de markt in Japan. En we moeten toegeven: het is een aantrekkelijk karretje. Iets wat we al een beetje zagen aankomen natuurlijk, want het studiemodel waarop de Ignis is gebaseerd, de iM-4 Concept uit 2015, was ook al zo’n knapperd. Een knapperd die duidelijk teruggrijpt op het piepkleine Suzuki SC 100 GX-coupeetje uit de jaren zeventig en tachtig.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FSuzuki-Ignis-2017-01.jpg)
Lees ook:
Ook interessant
-
Lezerspost: ‘ik lees vanwege autoliefde, niet voor politieke mening’
-
Let op! Kans dat jij nu een aanrijding krijgt, is om deze reden groter
-
Deze kleine Duitse occasion is goedkoop om dagelijks te rijden
-
Volkswagen? Nee, bedankt! Urkers zijn stapelgek op dít automerk
-
Zeekr wordt alweer afgetroefd: Huawei heeft nóg snellere snellader
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had