Snowboarden door New York
Terwijl het kwik hier alweer ruim dubbele cijfers boven nul aangeeft, kampt de Oostkust van de Verenigde Staten met een zware sneeuwstorm. Dat levert gelukkig wel mooie beelden op.
Snowboarden achter een Jeep Wrangler. Foto: Youtube/CaseyNeistatTimes Square, normaal een van de drukste punten ter wereld, ligt er nu verlaten bij. Geen gele taxi’s zover je kunt zien, maar alleen een grote hoeveelheid sneeuw. Achter een Jeep Wrangler met om ieder wiel een sneeuwketting ging Youtuber Casey Neistat een rondje snowboarden door New York.
Het was weliswaar verboden om door de stad te rijden voor niet zakelijke doeleinden, maar de agenten in de video besluiten het snowboarden niet te bestraffen. Sterker nog: de agent geeft aan alleen even te blijven staan zodat het lijkt dat ze een waarschuwing krijgen.
Lees ook:
Ook interessant
-
Voor 17.500 euro extra is je Porsche-droom compleet
-
Sportcoupé voor 20.000 euro: Ford Mustang GT vs. Nissan 350Z
-
De allereerste auto met klapkoplampen | Sjoerds Weetjes 444
-
Superruim, spotgoedkoop tanken en dat voor 31.000 euro
-
Conclusie na 16.500 km: de BMW i5 is een goede EV én 5-serie
-
Is deze Ferrari vernoemd naar topless fotomodel of juist niet? | Sjoerds Weetjes 443
-
Elektrische auto stil? Deze nieuwe BMW maakt superveel herrie
-
Mitsubishi Outlander PHEV krijgt het moeilijker dan z’n voorganger
-
Krankzinnig! Deze nieuwe Renault 5 Turbo 3E komt er echt
-
Afschrijvingsknallers! Bentley Flying Spur vs. Volkswagen Phaeton
-
De Volvo 164 van Coen is een luxueuze directiewagen
-
Tesla Model Y is Chinese concurrentie nog steeds te slim af