Met vierpersoons supercars naar het Sauerland
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.autovisie.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F02%2FAV4-PanameraM6-opening-e1423658602401.jpg)
In Autovisie Magazine editie vier kon u de reportage lezen van Peter Hilhorst die samen met Jaco Bijlsma op jacht ging naar de perfecte bocht in het Sauerland. Weapons of choice hiervoor: de BMW M6 Gran Coupé en de Porsche Panamera Turbo S. Fotograaf Sytse Dijkstra schoot de vierpersoons supercars in hun tijdelijke fotogenieke habitat. Dit leverde zoals gebruikelijk veel fraaie foto’s op, die niet allemaal in het magazine geplaatst konden worden. Hierbij een selectie van foto’s die het net niet haalden.
De laatste editie van Autovisie Magazine nog niet gelezen en benieuwd naar de complete reportage van Peter Hilhorst? Lees het verhaal nu via de Autovisie magazine app (gratis voor abonnees) of via Blendle (klik om complete editie te openen).
Fotocredit: Sytse Dijkstra
Lees ook:
Ook interessant
-
Lezerspost: ‘ik lees vanwege autoliefde, niet voor politieke mening’
-
Let op! Kans dat jij nu een aanrijding krijgt, is om deze reden groter
-
Deze kleine Duitse occasion is goedkoop om dagelijks te rijden
-
Volkswagen? Nee, bedankt! Urkers zijn stapelgek op dít automerk
-
Zeekr wordt alweer afgetroefd: Huawei heeft nóg snellere snellader
-
Zeekr lacht om BYD en komt met krankzinnig snelle snellader
-
Onzekerheid hindert particuliere EV-occasionmarkt
-
Allerslechtste racegame ooit komt terug: wordt het een hit?
-
Deze auto’s worden het hardst getroffen door de Trump’s tarieven
-
Stop je playlist! Deze artiest maakt jou een betere bestuurder
-
Wat is een verkeerscamera en moet je ervoor remmen?
-
Peter kocht de Citroën 2CV die hij vroeger als Dinky Toy had